XXXII Finał WOŚP- Rekordowy Finał w Narolu

28 stycznia 2024 r. na narolskim rynku zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegorocznym mottem finału jest ,,Tu wszystko gra OK” natomiast celem medycznym ,,Płuca po pandemii- gramy dla małych i dużych”. Na terenie gminy kwestowało 80 wolontariuszy, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i zasilili znaczną kwotą budżet orkiestry. Narolski Finał WOŚP jest jedynym w okolicy, który nieprzerwanie od lat gra na świeżym powietrzu. Sztab zorganizował także inne imprezy towarzyszące, które w znacznym stopniu przyczyniły się do powiększenia stanu zebranych środków. Na scenie występowali uczniowie ze szkól z terenu gminy, uczniowie Narolskiej Szkoły Muzycznej działającej prze Szkole Podstawowej w Narolu, zespół rockowy Mchem Porosłe z Biłgoraja, formacja Skynova. Przy akompaniamencie muzycznym, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Serwowano zupę grochową, ciasteczka oraz pierogi. Szczęścia należało spróbować w loterii fantowej, gdzie główną wygraną był rower miejski. Kulminacyjnym elementem na narolskiej scenie była licytacja zakończona pełnym sukcesem. Podsumowaniem imprezy był wspaniały pokaz sztucznych ogni, który przygotowali narolscy strażacy.

Zebrane pieniążki liczył zespół sprawdzonych ludzi- ostatecznie zebrano 52572,19 zł.

Jest to jak dotychczas największa kwota zebrana w historii działania sztabu w naszej miejscowości. Do tej pory zebraliśmy łącznie ponad 630 tys. złotych. Narolski Sztab bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizacje Finału. Dziękujemy woluntariuszom, członkom Sztabu, Kołom Gospodyń Wiejskich za pierogi i ciastka, nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Narolu, sponsorom za przekazane środki finansowe oraz przedmioty, bony, vouchery na licytację. Gminnemu Ośrodkowi Kultury za wspaniałe fajerwerki, organizację loterii fantowej oraz technikę sceniczną, Gminie Narol i Referatowi Gospodarki Komunalnej za wsparcie logistyczne i sprzętowe. Strażakom za wspaniały pokaz sztucznych ogni. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Was wszystkich udało się osiągnąć tak wielki sukces.

Serdecznie dziękujemy!!!

22 stycznia 2024

Katarzyna Maziarczyk- Dziki to wspaniała wokalistka jazzowa pochodząca z naszych terenów, którą również zobaczymy i usłyszymy na scenie 32. Finału WOŚP w Narolu. Towarzyszyć jej będzie rewelacyjny instrumentalista Michał Dziki. 28 stycznia, godzina 16.30.

maziarczykpromo

19 stycznia 2024

Kolejną grupą, która uświetni nasz narolski Finał WOŚP, jest biłgorajski coverband Mchem Porosło. Zapraszamy od godziny 15.00.

mchempromo

17 stycznia 2024

Na naszej Finałowej scenie po raz pierwszy w tym projekcie, ale mogliśmy już gościć Skynovą podczas Narolskiej Majówki. Zapraszamy 28 stycznia 2024 zaraz po światełku do nieba, czyli ok. godziny 18.15. Niebawem kolejne informacje o nowościach scenicznych tegorocznego Finału WOŚP w Narolu.

skynovapromo

20 grudnia 2023

W Szkole Podstawowej w Narolu już rozpoczęły się działania związane z 32. Finałem.
W najbliższy piątek- 22 grudnia o godzinie 9.45- rozpocznie się licytacja ozdób choinkowych.
26 stycznia 2024 również o godzinie 9.45 losowanie nagród w szkolnej "Serduszkomanii". Zachęcamy wszystkich do udziału.

W trakcie każdego naszego Finału funkcjonuje loteria fantowa, w której nagrodą główną jest rower. Aby tradycji stało się zadość, również w najbliższym Finale nagrodą główną będzie piękny, czarny rower miejski.

loteria gl nagr ozd1 ozd2 ozd3 ozd4  sp glowna nagr2

Siema!

7 grudnia 202312 32FinalWOSP2024 TU WSZYSTKO GRA podglad

Sztab wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Narolu został zarejestrowany. Szczegóły znajdą Państwo na oficjalnej stronie Orkiestry pod tym adresem<<<

Niebawem utworzymy strony w mediach społecznościowych- tradycyjnie powstanie strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Narolu oraz grupa poświęcona tylko i wyłącznie licytacjom. Śledźcie nasze informacje, zbiorówka wszystkich punktów informacyjnych znajdzie się na tej stronie internetowej.

Siema!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła cel najbliższej zbiórki- to sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla 64 oddziałów pulmonologicznych w Polsce.
wosp 24

Niebawem rejestrujemy Sztab WOŚP w naszej miejscowości. Gramy dalej- "do końca świata i jeden dzień dłużej"- aby posprzątać :)

rejestracja sztabu