31.01.2023

IMG 2629Po raz kolejny na narolskim rynku zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Orkiestra gra w naszym kraju już 31 lat. Narol zaczął od VII finału i tegoroczny był już 24 organizowanym w naszym miasteczku, z jedną przerwą w 2021 roku.
IMG 2630W tym roku graliśmy pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą ! Gramy dla wszystkich- małych i dużych !”. Na terenie gminy kwestowało 65 wolontariuszy, którzy mimo zimna jak zwykle stanęli na wysokości zadania i zasilili znaczną kwotą budżet orkiestry. Narolski Finał WOŚP jest jedynym w okolicy, który nieprzerwanie od lat gra na świeżym powietrzu. Sztab zorganizował także inne imprezy towarzyszące, które w znacznym stopniu przyczyniły się do powiększenia stanu zebranych środków. Na scenie występowali uczniowie ze szkól z terenu gminy, uczniowie Narolskiej Szkoły Muzycznej działającej prze Szkole Podstawowej w Narolu, zespoły wokalne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury na czele z Galicjankami z Roztocza, laureatkami wielu przeglądów i konkursów muzycznych.

IMG 2633Podsumowaniem imprezy był wspaniały pokaz sztucznych ogni, który przygotowali narolscy strażacy. Zebrane pieniążki liczył zespół sprawdzonych ludzi- ostatecznie zebrano 45 530, 78 zł. Jest to jak dotychczas największa kwota zebrana w historii działania sztabu w naszej miejscowości. Do tej pory zebraliśmy łącznie 582 368,19 zł.
IMG 2637Narolski Sztab bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizacje Finału. Dziękujemy woluntariuszom, członkom Sztabu, Kołom Gospodyń za pierogi i ciastka, nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Narolu oraz pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Narol za upieczone ciasta, sponsorom za przekazane środki finansowe oraz przedmioty, bony, vouchery na licytację. Gminnemu Ośrodkowi Kultury za wspaniałe fajerwerki, nagłośnienie oraz przygotowanie i przeprowadzenie loterii fantowej. Bankowi Spółdzielczemu w Narolu za okazane wsparcie finansowe i pomoc w liczeniu pieniędzy ze zbiórki. Gminie Narol za wsparcie logistyczne i sprzętowe. Strażakom za wspaniały pokaz sztucznych ogni. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Was wszystkich udało się osiągnąć tak wielki sukces.
Serdecznie dziękujemy!!!

30.01.2023

wynik23Po wstępnym przeliczeniu pieniędzy w dniu Finału, czyli w niedzielę, sądziliśmy że zakończymy nasze wydarzenie z kwotą 44 400 zł. Jednak ostatecznie ustanowiliśmy kolejny rekord. Wszystko jednak ma swoją przyczynę, a chodzi o pojedyncze dary sera (bo nie wiemy jak to inaczej określić) taki jak przypadek z niedzieli. Po zakończonej licytacji, czyli już po zakończeniu całej imprezy, do urzędu wszedł Pan i powiedział, że chce ofiarować jeszcze 200 złotych. Nie wiemy kim był, ale dzięki takim postawom uzyskaliśmy taką kwotę. Kolejnym przypadkiem była sytuacja z poniedziałku, kiedy podczas liczenia pieniędzy w naszym banku otrzymaliśmy kwotę 500 złotych. To oczywiście te, które spektakularnie rzucają się w oczy, ale każdy Państwa datek był takim właśnie darem serca, za który serdecznie dziękujemy.

Program 31. Finału

program wosp 2023

18.01.2023

Kolejna porcja informacji związanych z naszymi działaniami. Powstało wydarzenie facebookowe z licytacjami na 31. Finał WOŚP w Narolu:
Licytacje 31. Finał WOŚP w Narolu.

Zachęcamy do odwiedzania i oczywiście zaangażowania w licytacje.

Na stronie znajdą Państwo wszelkie informacje związane z organizacją oraz przebiegiem
31. Finału WOŚP w Narolu.

20.12.2022

Pierwsze działania na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Narolu już ruszyły, to Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta w Narolu i coroczna Serduszkomania. Jeśli organizujecie cokolwiek w ramach WOŚP na terenie naszej gminy to prosimy o kontakt- umościmy to na naszych oficjalnych mediach.

Zaproszenie

rower213 stycznia 2023 roku o godz. 9.45 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Narolu odbędzie się losowanie nagród w ,,Serduszkomanii” pod hasłem „Gramy i wspieramy WOŚP”
Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców! Do wygrania: nagroda główna rower, radio z cd, piłki, sprzęt sportowy, zabawki, inne cuda i cudeńka. Zachęcamy do kupna serduszek dostępnych u przedstawicieli Samorządów Klasowych.

Każde serduszko tylko 3 zł

Dochód z imprezy przeznaczony na XXXI FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ! GRAMY DLA WSZYSTKICH - MAŁYCH I DUŻYCH!

Pierwsza informacja jest taka, że powołany i zarejestrowany został Sztab nr 1589 w Narolu,
szef sztabu: Wiesław Zdybek.

wszystkie materiały graficzne pochodzą z oficjalnych stron Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: www.wosp.org.pl