2 lipca 2023 w Centrum Koncertowo- Wystawienniczym w Narolu odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej DUCHOWOŚĆ POGRANICZA. JABŁECZNA- NAROL 2020- 2023, której towarzyszyć będzie koncert zespołu MUNDINOVA.

W plenerach fotograficznych brali udział:
00 DUCHOWOŚĆ wydruki bJarda Benes, Jakub Byrczek, Jerzy Chaberek, Stanisław Dulny, Barbara Górniak, Sylwester Hawryl, Ryszard Karczmarski, Dariusz Kostecki, Adam Krasuski, Roman Kravchenko, Lech Mazur, Jacek Michalak, Tomasz Michałowski, Halina Morcinek, Kamil Myszkowski, Maciej Pawelec, Andrzej Ruciński, Lena Skarus, Wojciech Sternak, Krzysztof Szlapa, Sławomir Tobis, Jarosław Tulikowski, Janusz Wojcieszak, Andrzej Zygmuntowicz, Tadeusz Żaczek, Paweł Żak.

mundi1Mundinova:
Trzon zespołu stanowią:
Dorota Kołodziej (głos)
Marzena Cybulka (gitara basowa, kontrabas)
Michał Wilczyński (gitary).
Artyści spotkali się w 2017 roku z zamysłem, by tworzyć własny muzyczny język, w którym warstwa liryczna jest traktowana na równi ze współbrzmieniem. Zestawienie emocjonalnego głosu z około- jazzowymi harmoniami, przeplatanymi inspiracjami world, doprowadziło do eksplozji muzycznych kolorów, identyfikowanych jako indie jazz/ muzyka alternatywna. W lipcu 2020 roku zespół zadebiutował albumem „W drodze", nakładem wydawnictwa Mundi Art, z gościnnym udziałem Dariusza Kaliszuka (perkusja, instrumenty perkusyjne) oraz Mateusza Szemraja (oud, rubab, baglama).
W grudniu 2022 roku ukazał się drugi album Mundinova pt. "Fantom" z gościnnym udziałem Szymona Miśniaka, Michała Żaka (Lautari, Prusinowski Trio) oraz Marcina Raka (EABS, Błoto).