DSC 9579Tytuł "Yugen (幽玄)" nowego projektu Wojtka Mazolewskiego pochodzi z języka japońskiego i oznacza zachwyt nad wszechświatem.
W sobotni wieczór 16 lipca, w Centrum Koncertowo- Wystawienniczym w Narolu, mogliśmy delektować się zarówno muzyką jak i wielką energią, którą przesłał odbiorcom Wojtek Mazolewski wraz z zespołem.
Wystąpili:
Wojciech Mazolewski- wokal, gitara, bas
Krzysztof Kawałko- gitary
Tomasz Kasiukiewicz- fortepian, instrumenty klawiszowe, bas
Hubert Zemler- perkusja

"Wszyscy będziemy szczęśliwi.
Wierzę w ludzi. W naszą siłę, potencjał i sprawczość.
Mamy szanse i możliwości zmieniać świat wokół nas na taki, w jakim chcielibyśmy żyć.
Ten proces zaczyna się w naszych umysłach.”
Sam projekt jest zaskakujący dla miłośników i znawców twórczości Wojtka Mazolewskiego- jazzmana i basisty. Tutaj jawi nam się jako gitarzysta w hippisowskiej otoczce zarówno wizualnej, jak i w przekazie muzycznym. Natomiast zacytowane wyżej słowa "Manifestu" porównywane są w mediach do "Imagine" Johna Lennona. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wyjątkowego wydarzenia artystycznego zrealizowanego w ramach Festiwalu Dziedzictwa Kresów.
Organizatorem festiwalu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lubaczowie.
www.festiwalkresow.pl