Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Zapraszamy na cykl wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w ramach Narolskiej Majówki. W tym roku niestety musieliśmy zrezygnować- ze względu na obowiązujący w dwóch województwach zakaz związany z obecną sytuacją u naszego wschodniego sąsiada- z większej imprezy plenerowej na narolskim rynku. Jednak postanowiliśmy zaproponować szereg wydarzeń, lecz o nieco mniejszym zasięgu. W związku z tym, w ciągu trzech majowych dni odbędą się: rajd rowerowy, turniej piłkarski, obchody święta majowego, cykliczne Narolskie Biegi Uliczne oraz koncert w Centrum Koncertowo- Wystawienniczym.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowy program wszystkich wydarzeń.
Zapraszamy.

Niedziela- 1 maja 2022

Rajd Rowerowy, godzina 900- 1600 /regulamin rajdu.pdf/
Trasa: Narol (rynek)- Lipsko- Jędrzejówka- Dębiny- Huta Złomy- Łówcza- Płazów- Narol (stadion)