Free Joomla Template by Discount Justhost

Dzień Mężczyzn

Opublikowano: niedziela, 15, marzec 2015 Admin

Dzień Mężczyzn1Po raz pierwszy w Narolskim Klubie Seniora Panowie mieli okazję świętować „Międzynarodowy Dzień Mężczyzn” w towarzystwie koleżanek z klubu, które dwa dni wcześniej obchodziły swoje święto. Była to doskonała okazja do wzajemnego składania sobie życzeń.

Obecnym na przyjęciu Panom życzenia z serca płynące złożyła Marlena Wiciejowska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu. Moc życzeń Paniom z okazji minionego święta złożył Krzysztof Szawara Przewodniczący Rady Miejskiej w Narolu. 

Dzień Mężczyzn2Oprócz życzeń Paniom Panowie wręczyli tulipany. Panie chcąc osłodzić Panom ich święto, przygotowały w dowód wdzięczności smaczny poczęstunek. Był to wieczór sprzyjający wzajemnym obdarowywaniem się życzeniami i serdecznościami. Seniorzy mieli doskonałą okazję, powrócić we wspomnieniach do minionych lat. Nie omieszkali przypomnieć tradycji świętowania „Dnia Kobiet” w latach 80 tych. Przypominali gesty w postaci  słynnych goździków i rajstop, które Panie otrzymywały z okazji tego święta. Mamy nadzieję, że pierwszy raz świętowany w Narolskim Klubie Seniora „Dzień Mężczyzn” zapisze się w tradycji klubu. 

 

Odsłony: 998