Free Joomla Template by Discount Justhost

Dzień Kobiet 2018

Opublikowano: czwartek, 15, marzec 2018 Admin

7 marca, panie z KGW z terenu gminy Narol uczestniczyły w Powiatowym Dniu Kobiet. Uroczystość miała miejsce w auli Zespołu Szkół w Oleszycach i stanowiła swoiste podziękowanie Starosty za pracę Pań na rzecz promocji i rozwoju powiatu lubaczowskiego.


Podziękowania i życzenia składali m.in. poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak, radny Sejmiku Wojewódzkiego Województwa Podkarpackiego Andrzej Nepelski, starosta Powiatu Lubaczowskiego Józef Michalik, burmistrzowie: Stanisław Woś, Andrzej Gryniewicz oraz wójtowie: Tomasz Lorenc i Bogusław Gilarski.
Po miłych słowach przyszedł czas na kwiaty i upominki. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych Zespołu Szkół w Oleszycach.
Tego samego dnia, w narolskim GOK-u, Klub Seniora zorganizował uroczystą kolację z okazji Święta Kobiet. Przygotowano słodki poczęstunek, a zaproszone panie z radością przyjęły serdeczne życzenia oraz piękne kwiaty. Przy okazji spotkania, pan Burmistrz, oprócz życzeń, przekazał informację o planach stworzenia miejsca pomocy dla seniorów z siedzibą w Jędrzejówce. Ponadto poinformował, że już w lecie ruszają kursy komputerowe dla osób w starszym wieku.
Uroczystość przebiegała w bardzo serdecznej atmosferze. Duch zabawy był na tyle silny, że już 11 marca odbył się koncert chóru „Tanew” łączący Dzień Kobiet z Dniem Mężczyzn. Dał on okazję do wyjątkowego spotkania, które z powodzeniem prowadził pan Marian Słoniec. Nastąpiła radosna wymiana życzeń, żartów i anegdot, którym wtórowały gromkie śmiechy. Obecny na uroczystości pan Burmistrz nie szczędził słów serdeczności w kierunku zgromadzonych gości oraz złożył podziękowania chórowi za imponujący występ i wprowadzenie gości w radosny nastrój biesiady. Następnie głos zabrała pani Dyrektor GOK-u w Narolu, dziękując wszystkich panom za to, że są wsparciem i ostoją dla pań, za miłość, którą obdarowują swoje partnerki oraz za stabilizację, która jest przeciwwagą zmienności kobiecej natury.
Panie z narolskich KGW planują kwietniowe „Święto Kobiet BIS!” Będzie to impreza wyłącznie dla kół, zorganizowana we własnym zakresie i na własne potrzeby. Panie chcą w ten sposób podsumować swoje dotychczasowe działania oraz zaplanować kolejne. Będzie im przy tym towarzyszyć muzyka i dobre jadło!

Odsłony: 284