Free Joomla Template by Discount Justhost

Wieczór Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów klas wokalnych Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Narolu

Opublikowano: wtorek, 09, styczeń 2018 Admin

IMG 20170827 1531194 stycznia 2018 roku odbył się Wieczór Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów klas wokalnych Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia przy Szkole Podstawowej w Narolu. Uczniowie prowadzeni na co dzień przez Katarzynę Maziarczyk, wystąpili w sali GOK w Narolu ze specjalnym koncertem kolęd i pastorałek…

Kolędowanie ma swoją niepowtarzalną aurę, a jeszcze piękniej jest, gdy kolędują dzieci. I to jak ?! Ciekawe i zarazem bardzo trudne aranżacje i opracowania popularnych kolęd oraz pastorałek w wykonaniu wokalistek z Narolskiej Szkoły Muzycznej wzbudziły nie tylko radość wśród słuchaczy, ale i ogromny podziw dla wielkiej pracy wykonanej w niedawno otwartej szkole muzycznej w Narolu. Ciepłe przyjęcie, owacje i wspólne śpiewanie były tego dobitnym przykładem. Choć dla wielu z uczennic był to sceniczny debiut i na pewno pojawiała się trema, ten swoisty „egzamin” wszystkie wokalistki zdały na szóstkę, dając wielką radość licznie zgromadzonej publiczności.
Młode wokalistki podziwiali nie tyko najbliżsi i przyjaciele, ale również dyrektorzy szkół oraz nauczyciele z Narola, Łukawicy i Rudy Różanieckiej. Słowa uznania i gratulacje wyraził Burmistrz Stanisław Woś, który podziękował również Katarzynie i Romanowi Maziarczykom – założycielom i wykładowcom Narolskiej Szkoły Muzycznej.
Podczas koncertu wystąpili: Karolina Kupicz, Julita Urbańczyk, Justyna Szubert, Antonina Karaś, Aleksandra Szawara, Gabriela Steczkiewicz, Zuzanna Olender, Małgorzata Michna, Paulina Banaś, Aleksandra Luchowska, Aleksandra Kukiełka, Joanna Sikora, Klaudia Gmitrowicz, Magdalena Chmielowiec, Magdalena Szawara, Aleksandra Budzyńska, Amelia Franus, Natalia Łazar, Dominika Patałuch. Na realizacją dźwięku czuwał Grzegorz Patałuch.

nsk kol 01

nsk kol 02

nsk kol 03

nsk kol 04

nsk kol 05

nsk kol 06

nsk kol 07

nsk kol 08

nsk kol 09

nsk kol 10

nsk kol 11

 

Więcej info oraz filmów i zdjęć na stronach NAROLSKIEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ

Strona www

Profil FB

Narolskie Centrum Informacji NCI

Odsłony: 467