Free Joomla Template by Discount Justhost

Baw się razem z nami, seniorami

Opublikowano: poniedziałek, 04, grudzień 2017 Admin

DSC 0033W niedzielne popołudnie, 26 listopada  publiczność zgromadziła się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu, by świętować z muzyką, śpiewem i tańcem „Dzień Seniora”. Prowadzącymi to wydarzenie było małżeństwo Krystyna i Marian Słoniec. Koncert wykonany został wspólnie przez chór „Tanew” i zaprzyjaźniony zespół „Harmonia”  z Tomaszowa Lubelskiego. Imponujący repertuar trwał ponad 3 godziny.

Całość poprowadziła dyrygentka obu reprezentacji – Swietłana Lipowicz. Słowa podziękowania i wdzięczności za piękny sposób integracji seniorów z muzyką, śpiewem, tańcem i żartem wyraziła dla wykonawców Marlena Wiciejowska dyrektor samorządowej instytucji kultury w Narolu.  Uczestnikom wydarzenia umilał czas dodatkowo słodki poczęstunek i stolik kawowy.

tanew 4

tanew 5