Free Joomla Template by Discount Justhost

Zaduszki Jazzowe w centrum Koncertowo-Wystawienniczym

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017 Admin

Zaduszki jazzowe    W centrum Koncertowo-Wystawienniczym w Narolu 10 listopada odbył się Koncert – Zaduszki Jazzowe „obecni-nieobecni”, zorganizowany przez Gminę Narol z inicjatywy Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia przy Szkole Podstawowej w Narolu, przy współpracy i zaangażowaniu GOK w Narolu. W ramach cyklu „Narolskie Spotkania” wystąpili zawodowi muzycy – absolwenci wydziału jazzu i muzyki estradowej UMCS w Lublinie oraz Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach...

zaduszki 1

Klimatyczny koncert wypełniły interpretacje muzyczne utalentowanych artystów: Katarzyna Maziarczyk - vocal, Kamila Drabek - kontrabas, Rafał Czarnacki - fortepian oraz Paweł Nowak - instrumenty perkusyjne. Wokalistka zespołu – Katarzyna Maziarczyk jest doskonale znana miejscowej publiczności, bowiem na co dzień uczy młodzież na kierunku wokalnym w Niepublicznej Szkole Muzycznej w Narolu. Artystka obdarzona niezwykłym głosem zachwyciła publiczność w znakomitych partiach wokalnych, a solowe popisy instrumentalistów dopełniły całości doskonałego koncertu, na który złożyły się utwory: Jej portret, Calling sou, Powiedz, że powiedz jak, Autumn leaves, My funny valentine, Nie zapominaj mnie, I cant make you love, Green delfin, Libretto, Przy Tobie, Norah Jones, Natural woman.

zaduszki 2

zaduszki 3

Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty muzyczne, które zostaną zaprezentowane w Narolu.

Foto: Marcin Materniak