Free Joomla Template by Discount Justhost

Pracownia plastyczna Malort

Opublikowano: środa, 05, czerwiec 2019
Admin

ulotka malort

ulotka malort2

Czytaj więcej...

Piknik Sołtysa i Dzień Dziecka

Opublikowano: poniedziałek, 27, maj 2019
Admin

dzień dziecka piknik sołtysa leon wielgosz dzień dziecka WWW

V Roztoczański Rajd Rowerowy

Opublikowano: poniedziałek, 20, maj 2019
Admin

1557904148 thumb

NAROLSKA MAJÓWKA 2019 - PAŁAC ŁOSIÓW

Opublikowano: poniedziałek, 20, maj 2019
Admin

DSC06086Narolska Majówka na drugi dzień przeniosła się do XVIII-wiecznego Pałacu Łosiów, gdzie na dziedzińcu ustawiono scenę, wokół której rozstawili się regionalni producenci win, serów, chleba, wędlin i ryb. Swoje skarby: potrawy, dania, nalewki i produkty regionalne prezentowały Koła Gospodyń z narolskiej gminy. Scena tętniła muzyką i śpiewem, a biesiadny charakter - jak przystało na majówkę - szybko przypadł do gustu przybyłym gościom i mieszkańcom…

        Dzięki uprzejmości nowych właścicieli, tegoroczną majówkę zorganizowano w Pałacu Łosiów w Narolu. Na jego dziedzińcu ustawiono scenę, gdzie prezentowali się artyści, a plac zajęli lokalni producenci, twórcy ludowi, Koła Gospodyń i inni. Majówkowych gości przywitał Burmistrz Narola Grzegorz Dominik, który wraz z Teresą Pamułą – Radną Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Gabrielą Kołodziej – Dyrektor GOK w Narolu życzyli przybyłym udanej zabawy. Odczytano listy gratulacyjne od Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysłąwa Ortyla.
        Później na scenie wystąpiły zespoły: Chór Tanew z Narola, Złote Kłosy z Łubcza, Honoratki z Koloni Gródek, Czerwona Jarzębina z Jarczowa Koloni Drugiej i Kapela Bełżecka z Bełżca. Gorąco zrobiło się, kiedy na scenie pojawił się zespół Jumbo Africa. Artyści porwali narolską publiczność do wspólnego śpiewania i tańca. Po tym występie majówkę opanowała młodzież. Najpierw za sprawą doskonale znanego i lubianego w regionie zespołu Meffis, a potem przy goszczącym po raz pierwszy w Narolu rzeszowskim zespołem Shantel. Oczywiście na koniec nie mogło zabraknąć dyskoteki pod gwiazdami, którą poprowadził DJ Tiger.

Czytaj więcej...