Free Joomla Template by Discount Justhost

ES-FLOOR

Kategoria: GOK Opublikowano: niedziela, 11, maj 2014 Admin

ZESPÓŁ TANECZNY ES-FLOOR

       

        ZAJĘCIA TANECZNE W GMINNYM OŚRODKU KULTURY ZOSTAŁY ZAINICJOWANE PRZEZ GRUPĘ MIŁOŚNICZEK TAŃCA TWORZĄCYCH ZESPÓŁ MAEBO OD ROKU 2007. W ROKU 2009 OPIEKUNEM ZESPOŁU ZOSTAŁA GABRIELA KOŁODZIEJ.

                NOWY NABÓR DO GRUP TANECZNYCH ZAOWOCOWAŁ POWSTANIEM W 2010 ROKU ZESPOŁU S-FLORES. NAZWY ZMIENIAŁY SIĘ CZĘSTO (M.IN. S-FLORES, FLORESKI, FLORESY), ALE OSTATECZNIE ZOSTAŁA WYBRANA NAZWA ES-FLOOR. OBECNIE ZESPÓŁ LICZY CZTERY GRUPY WIEKOWE DZIECI I MŁODZIEŻY OD 5 DO 17 LAT. INSTRUKTOREM I CHOREOGRAFEM JEST GABRIELA KOŁODZIEJ.

        POCZĄWSZY OD MAEBO ZESPOŁY SWOIMI WYSTĘPAMI UŚWIETNIAŁY LOKALNE KONCERTY: WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, NAROLSKĄ MAJÓWKĘ ORAZ JARMARK GALICYJSKI, A TAKŻE KONCERT CHARYTATYWNY KAPELE SERC ODBYWAJĄCY SIĘ CO ROKU W TOMASZOWIE LUBELSKIM Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TAŃCA (29.04.). TWORZYŁY TAKŻE PLENEROWY SPEKTAKL TANECZNO – WOKALNY ZWIĄZANY Z TRADYCJĄ NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ.

        ZESPÓŁ ES – FLOOR CO ROKU PRZYGOTOWUJE SPEKTAKL TANECZNY NA NAROLSKIE SPOTKANIA, TEMATYCZNIE ZWIĄZANY Z WYSTAWĄ PRAC ARTYSTYCZNYCH PREZENTOWANYCH W TYM CZASIE W CENTRUM KONCERTWO – WYSTAWIENNICZYM W NAROLU. DODATKOWO BIERZE UDZIAŁ W KONKURSACH I PRZEGLĄDACH NA TERENIE POWIATU I WOJEWÓDZTWA.

       

        W 2012 ROKU W KONKURSIE SOLO DANCE W LUBACZOWIE PIERWSZE MIEJSCE I KWALIFIKACJĘ DO FINAŁU ZDOBYŁA SABINA SZULARZ, A W PRZEMYŚLU WYWALCZYŁA II MIEJSCE.

        DARIA PATAŁUCHW KONKURSIE SOLO DANCE W LUBACZOWIE ZDOBYŁA DRUGIE MIEJSCE W 2016 ROKU ORAZ PIERWSZE MIEJSCE W 2017 ROKU.

        W ROKU 2018 NAJSTARSZA GRUPA ES – FLOOR ZDOBYŁA PIERWSZE MIEJSCE W VII KONFRONTACJACH AMATORSKICH ZESPOŁÓW TANECZNYCH W HORYŃCU ZDROJU, A PIERWSZE MIEJSCE W KATEGORII SOLO WYWALCZYŁA DARIA PATAŁUCH.

        DZIECI I MŁODZIEŻ PRACUJĄ W RÓŻNYCH TECHNIKACH TANECZNYCH MIĘDZY INNYMI W TECHNICE TAŃCA KLASYCZNEGO, JAZZOWEGO I WSPÓLCZESNEGO. ZAJĘCIA ODBYWAJA SIĘ DWA RAZY W TYGODNIU W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W NAROLU.

Odsłony: 4838